TK1200 Karbon Modular Helmet ECE/DOT

KLIM stworzył pierwszy na świecie kask Grand Touring. Zrewolucjonizowana konstrukcja kasku modułowego ustanawiająca nowy precedens dla najlżejszych oraz o najwyższej skuteczności kasków na długie podróże. TK1200 zapewnia ogromny komfort, dostosowując się z łatwością do zmieniających się warunków jazdy.


KLIM wprowadza pierwszy skuteczny system wysokiej widoczności w każdych warunkach oświetleniowych. Wyposażony w opatentowaną technologię adaptacyjnego obiektywu z TRANSITIONS® TK1200 błyskawicznie reaguje na zmieniające się poziomy UV. Dzięki tym udogodnieniom kierowcy cieszą się mniejszym zmęczeniem oczu, ograniczeniem szkodliwych promieniowań. Dzięki wyeliminowaniu daszku Klim  TK1200 może dostarczyć doskonałe wrażenia z jazdy z pełnym polem widzenia i adaptacyjną technologią soczewek.

KLIM opracował własny pasek podbródka do TK1200, która zmniejsza siłę na głowie i szyi w razie wypadku z systemu modułowego w pozycji otwartej. KLIM TK1200 posiada pełną budowę powłoki z włókna węglowego. Wstępnie impregnowane sploty włókien w połączeniu z zastrzeżonym procesem polimeryzacji termicznej i formowania, aby zapewnić dokładną temperaturę i czas trwania utwardzania żywicy. Ta dbałość o szczegóły zapewnia wyższą jakość konstrukcji, która dostępna jest tylko w kaskach KLIM. Kask spełnia wymagania najbardziej restrykcyjnych norm ECE i DOT dla kasków motocyklowych po obniżonej masie. Systemy Klimatek Fabric ™ wykorzystuje adaptacyjną technologię piany i antybakteryjne właściwości. System wentylacji zapewnia chłodzenie, gdy temperatura wokół rośnie - odpowiedni przepływ powietrza przez pasek pod brodą.
Odblaski zapewniające idealną widoczność na drodze.


Kolory do wyboru: biały mat, czarny mat, czarno-żółty.