Spodnie KLIM Latitude Pant

od 599 euro

Komfortowe spodnie Klim odpowiednie na różne warunki atmosferyczne, wyposażone w solidne zbroje to zdecydowanie jedne z lepszych produktów tej marki. Odporne na ścieranie i jednocześnie eleganckie to idealny model dla długodystansowych podróżników. Gore tex gwarantuje suchość i ciepło. Ciesz się zaufaniem wysoko rozwiniętej technologii GORE-TEX® z uznaną konstrukcją KLIM® na swojej kolejnej wyprawie motocyklowej.


Spodnie posiadają zapięcie, które pozwala na połączenie różnych modeli kurtek KLIM oraz ochraniacze D30 na kolana i biodra z funkcją VELCRO® i certyfikatem CE.


Wykonane z materiałów GORE-TEX® Performance Shell w głównym korpusie oraz GORE-TEX® 840D CORDURA® o wysokim stopniu odporności na ścieranie. Nowoczesne wzornictwo, odblaski 3M Scotchlite ™ dla zwiększenia widoczności nawet przy słabym oświetleniu, obszycia skórą na kolana i podudzia, zintegrowany system armor, 4 porty wentylacyjne, wyprofilowana nogawka oraz podwyższona talia z regulacją pasa, zapięcia zatrzaskowe, haftowane logo to wszystko co znajdziesz w spodniach KLIM Latitude Pant.


Kolor do wybory czarny, szary, czarny z czerwonymi przeszyciami.
Na zdjęciu kolor szary.