Notice: Undefined index: api in /home/dragons/domains/dragons.pl/public_html/index.php(2) : eval()'d code on line 1
Kurtka motocyklowa KLIM Adventure Rally Jacket - Dragons

Kurtka motocyklowa KLIM Adventure Rally Jacket

od 1849 euro

Najlepsza na rynku kurtka motocyklowa na wyprawy z membrą goretex . Kołnierz całkowicie kompatybilny z ochraniczem karku. Ubrania dla motocyklistów Kim Adventure Rally są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Najbardziej zaawansowany materiał GORE-TEX® ProShell połączony z opatentowaną przez Klim technologią "Extreme Condition", gwarantują ochronę na najwyższym światowym poziomie.

Wytrzymałość to kolejna cecha jaką charakteryzuje się ubrania Klim Adventure Rally. Materiały Talisman oraz Armacor zapobiegają przecieraniu się kurtki, zaś miejsca wyjątkowo narażone na zużycie pokryto super odpornym materiałem Cordura®. Zintegrowane ochraniacze d3o oraz najwyższej jakości panele skórzane gwarantują bezpieczeństwo. 

Kurtka KLIM Adventure Rally posiada: wbudowany system nawadniający z osobną kieszenią na napoje, wyjmowany ochraniacz pleców D30, kieszenie i system wentylacyjny zamykane za pomocą silikonowych zamków, kieszeń na urządzenia multimedialne ze specjalnymi otworami na kable, wbudowany pas oraz szelki, pojemne kieszenie, odpinany kołnierz.

Kolor szary.