Kurtka KLIM Latitude Jacket

od 599 euro

Kurtka KLIM® Latitude to jazda przez dłuższy czas w pełnym komforcie. Dzięki lepszemu dopasowaniu, trwałymi i odpornymi na warunki atmosferyczne tkaninami GORE-TEX®, solidnemu i zintegrowanemu systemu pancerza kurtka KLIM Latitude Jacket to kompletny system wsparcia każdego motocyklisty.


Tkanina Cordura® oraz laminat Gore-Tex® gwarantuje wodoodporność, a także najlepsze właściwości oddychające oraz trwałość. Opracowana przez Klim metoda konstrukcyjna laminuje membranę GORE- TEX® bezpośrednio na Cordura® 840D Klim. Na zewnątrz znajduje się sześć kieszeni, wloty powietrza na ramionach oraz pachach, a także otwór wentylacyjny z tyłu. Polar wewnątrz kołnierza zapewnia ciepło i wygodę. Na dole kurtki znajduje się zamek umożliwiający połączenie jej ze spodniami, co skutecznie chroni przed przewianiem! Kurtka sprawdzi się w wymagających sytuacjach.

Posiada ponadto wbudowane ochraniacze z certyfikatem CE, ukrytą kieszeń wewnętrzną na cenne przedmioty, elementy odblaskowe 3M Scotchlite™, dwuwarstwowy Gore-Tex® Performance Shell,  regulowane zapięcie na rzep wokół nadgarstka, 4 kieszenie wewnętrzne, z czego 2 zapinane na zamek, 5 portów wentylacyjnych zapewnia maksymalny przepływ powietrza.

100% Polyamide
100% Teflon/Polytetrafluoroethylene (PTFE)


Kolor do wyboru: szary, niebieski, żółty, czarne z czerwonymi wstawkami
Na zdjęciu kolor kurtki niebieski.