Kurtka KLIM Adventure Rally Air Jacket

od 1349 euro

Jeśli znajdziesz się w trasie w wysokiej temperaturze przez długi czas kurtka Adventure Rally Air zapewni Ci świetną wentylację, a jednocześnie doskonałą ochronę przed uderzeniami i ścieraniem. W połączeniu z GORE® Overshell kurtka stanie się uniwersalnym kombinezonem dzięki, którem możesz ruszyć wszędzie od Alaski po Argentynę.


Klim Adventure Rally Air oferuje niesamowitą wentylację podczas jazdy w wysokich temperaturach i wyjątkowe bezpieczeństwo. Model ten ma najnowsze ochraniacze łokci i ramion D30 Xergo, które amortyzują uderzenia. Kurtka wykonana jest między innymi z kevlaru, który występuje w kamizelkach kuloodpornych. Zapewnia to najlepszą trwałość i jakość. Kurtka ma również podszewkę z odprowadzającej wilgoć siatki z poliestru. Wbudowany zamek u dołu kurtki umożliwia połączenie ze spodniami. Na mankietach rękawów znajduje się skóra premium Pittards®.


Ponadto w kurtce znajduje się 8 kieszeni zewnętrznych (2 w górnej części klatki piersiowej, 2 na dole, 2 duże kieszenie boczne, 2 kieszenie na plecach) plus 2 kieszenie wewnętrzne. Kieszenie zewnętrzne z systemem do napojów. Dodatkowo kieszeń na delikatne przedmioty, elektronikę, portfel oraz funkcja KLIM ID (rejestracja kurtki online, aby stworzyć niestandardowy dowód osobisty). Regulacja szerokości rękawów, TRIM-PITTARDS® MICROVENT LEATHER na nadgarstkach i kołnierzu, materiały oddychające i odprowadzające wilgoć, odblaski zapewniające widoczność nawet w słabo oświetlonych miejscach.


Kolor jak na zdjęciu.