KLIM Krios Karbon Adventure Helmet

499 euro

Klim Krios to nowy początek dla kasków z serii ADV - zachowane wysokie standardy wytrzymałości, wydajności i funkcjonalności. Jest to najlżejszy kask jaki kiedykolwiek stworzono.


Kask KLIM Krios ADV Helmet niszczy wszelkie konwencjonalne parametry wydajnościowe dotychczasowych kasków serii ADV. Innowacyjne techniki inżynieryjne i pozyskanie odpowiednich materiałów dało połączenie wielofunkcyjnego i całkowicie wszechstronnego kasku. To jedyny kask o wadze poniżej 1500 gramów (ważony w Ameryce Północnej).


Optymalna osłona twarzy w połączeniu z szerokim polem widzenia. Będziesz mógł skupić się na drodze, dzięki Klim Aero Acoustic. Kask KLIM Krios Adventure to połączenie elegancji, aerodynamiki, inteligentnego systemu wentylacji. Aby doskonalić jakość jazdy dodatkowo Krios był testowany przez kierowców i każdy czynnik został wielokrotnie sprawdzony, aby zapewnić wszystkie funkcje, takie jak daszki i systemy modułowe dla minimalizacji hałasu.
Powłoki kasku wykonane tak, aby ograniczyć wagę przy zapewnieniu jednakowej grubości i integralności. KLIM w kasku Krios Adventure zaprojektował aerodynamiczny wizjer i daszek, aby zapewnić stabilność i wygodę dla kierowców. Kask spełnia wymagania najbardziej restrykcyjnych norm ECE i DOT dla kasków motocyklowych po obniżonej masie. Systemy Klimatek Fabric ™ wykorzystuje adaptacyjną technologię piany i antybakteryjne właściwości.
System wentylacji zapewnia chłodzenie, gdy temperatura wokół rośnie - odpowiedni przepływ powietrza przez pasek pod brodą.

Poliwęglan Premium Anti-Scratch Shield tech połączony z Pinlock®  w standardzie w celu zapewnienia jasnej drogi. Szkło jasne lub przydymione do wyboru. .


Kolor kasku do wyboru: biały mat, czarny mat, czarno-żółty, czarno-pomarańczowy, czarno-czerwony.
Na zdjęciu kask czarno-żółty.