K1R Karbon Full Face Helmet ECE/DOT

Najskuteczniejszy długodystansowy kask KLIM. K1R jest nowoczesny, zbudowany wokół rdzenia węglowego i zaprojektowany z myślą o użytkownikach klasy premium. Akustyka i aerodynamiki zostały zrównoważone. Wentylacja jest doskonała. Komfort jest tu najistotniejszy. Klim K1R to kask nowej generacji - lekki, mocny i do przeżycia najlepszej przygody.


KLIM K1R wchodzi na rynek z nowym poziomem wydajności dla lekkiej, bo ważącej zaledwie 1320 gramów konstrukcji kasku. Kask ten definiuje to, co kask długodystansowy powinien posiadać. Znakomite dopasowanie, innowacyjne funkcje i materiały z najwyższej półki.

KLIM wprowadza pierwszy skuteczny system wysokiej widoczności w każdych warunkach oświetleniowych. Wyposażony w opatentowaną technologię adaptacyjnego obiektywu z TRANSITIONS® K1R błyskawicznie reaguje na zmieniające się poziomy UV. Dzięki tym udogodnieniom kierowcy cieszą się mniejszym zmęczeniem oczu, ograniczeniem szkodliwych promieniowań. Dzięki wyeliminowaniu daszku Klim K1R może dostarczyć doskonałe wrażenia z jazdy z pełnym polem widzenia i adaptacyjną technologią soczewek.


KLIM K1R posiada pełną budowę powłoki z włókna węglowego. Wstępnie impregnowane sploty włókien w połączeniu z zastrzeżonym procesemu polimeryzacji termicznej i formowania, aby zapewnić dokładną temperaturę i czas trwania utwardzania żywicy. Ta dbałość o szczegóły zapewnia wyższą jakość konstrukcji, która dostępna jest tylko w kaskach KLIM. Kask spełnia wymagania najbardziej restrykcyjnych norm ECE i DOT dla kasków motocyklowych po obniżonej masie. Odblaski zapewniające idealną widoczność na drodze.


KLIM integruje inteligentny system wentylacji, odprowadza nadmiar ciepła, utrzymuje cały czas dopływ świeżego powietrza i przyspiesza suszenie. System zamyka się szybko w chłodne dni lub niepogodę.


Kolory do wyboru: czarny mat, czarny z elementami żółtymi, czarny z elementami czerwonymi